ASİSTANINIZ 7/24 SİZİNLE

Yol Yardım Hizmeti, seyahatiniz sırasında meydana gelebilecek olan kaza, arıza gibi beklenmedik sorunlara anında cevap verirken 7/24 Kesintisiz Asistans hizmetimiz yolculuk sırasındaki ulaşım, konaklama gibi diğer acil ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat karşılar.

%100 ORİJİNAL HİZMET 

Aracınızın kira süresi dâhilindeki tüm periyodik bakımı, hasar/kaza işlemleri sözleşme şartları göz önüne alınarak marka yetkili servislerinde %100 orijinal parça kullanılarak yapılmaktadır. Aracınız Genişletilmiş Kasko kapsamında teminat altındadır.

ARACINIZIN SEGMENTİ NEYSE YEDEK ARACINIZ DA O 

Aracınızın bakımı ve onarımı yapılırken standartlarınızı korumanız için ikame araç hizmeti sunuyoruz. İkame araç olarak kiraladığınız aracın muadili ya da üst modeli bir araç sunuyoruz.

GENİŞLETİLMİŞ KASKO POLİÇESİ 

Aracınızın zorunlu trafik sigortası, kasko poliçelerinin yapılması ve yenilenmesi gibi işlemler tarafımızca yürütülmektedir. Kasko poliçesi, genişletilmiş kasko hizmeti, sınırsız IMM kapsamında olup hasar onarım işlemleri marka anlaşmalı yetkili servislerinde yaptırılmaktadır.

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ 

Aracınızla ilgili her türlü soru ve ihtiyacınızın yanı sıra periyodik bakım, arıza, hasar, onarım, lastik değişimi gibi yol yardım hizmet talepleriniz için 7 gün 24 saat 0(545)647-0361 numaralı hizmet hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

YAZ – KIŞ LASTİK DEĞİŞİMİ 

Üyeliğiniz boyunca aracınızın yaz-kış lastik değişimleri size en yakın lastik bayisinde gerçekleştiriliyor olacak. Kullanmadığınız lastikler, hizmet verdiğimiz illerdeki lastik otelimizde en uygun koşullarda sizin için muhafaza edilmektedir.

OGS / HGS GEÇİŞ HİZMETİ 

Talebiniz doğrultusunda kira süreniz boyunca OGS ve HGS Yönetim Hizmeti ile geçiş ücreti ödemelerinizi sizin yerinize takip ediyoruz. Kullanımlarınızı aylık olarak raporluyor ve faturalandırıyoruz. Böylece siz zamandan tasarruf ederken şirket araçlarınız da kesintisiz bir şekilde yoluna devam ediyor.

ARAÇ MUAYENE 

Aracınızın egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemlerini bizden alacağınız yetki belgesi ile kolayca yaptırabilirsiniz. İşlemlere ait ücret ve masraflar tarafımızca karşılanıyor olacak. Muayene yetki yazı talebi için 0(462)647-0061 numaralı hizmet hattımızdan destek alabilirsiniz.

TRAFİK PARA CEZASI YÖNETİMİ 

Aracınız ile ilgili olarak neva kiralama’ya tebliğ edilmiş trafik cezalarını yasal süresi dolmadan ödüyor ve indirimli fiyatlardan faydalanmanızı sağlıyoruz. Ayrıca tüm ceza bildirimlerini zamanında size ulaştırıyoruz.

MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ TAKİBİ 

Aracınızın kira süresi boyunca Motorlu Taşıtlar Vergisi dönemleri takip edilmekte ve bedelleri tarafımızca karşılanmaktadır.